united TITANS forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

united TITANS forum

forum for all TITANS !
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Poklanjam nalog

Go down 
AuthorMessage
bugbugi
Guest




Poklanjam nalog Empty
PostSubject: Poklanjam nalog   Poklanjam nalog Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 11:18 pm

Da li je neko raspolozen da preuzme moj nalog (bugbugi), izgleda da vise necu imati vremena za travian? Iako imam samo dva sela, tvrdim da su to dva veoma jaka i vrlo brzo se moze napraviti jos sela. Voleo bih da onaj ko preuzme nalog nastavi da igra a ne da ugasi nalog... Navratio bih ponekad da pogledam dokle je dogurao Smile. Konkurs je otvoren nekoliko dana...
Back to top Go down
AndrijaCar




Number of posts : 8
Savez : TITANS@
Registration date : 2008-07-06

Poklanjam nalog Empty
PostSubject: Re: Poklanjam nalog   Poklanjam nalog Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 3:37 pm

evo moj drug bi zeleo da preuzme taj nalog...samo mi posalji preko pwt-a pass!!!
Back to top Go down
bugbugi
Guest




Poklanjam nalog Empty
PostSubject: Re: Poklanjam nalog   Poklanjam nalog Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 12:36 am

Vec sam se dogovorio sa jednim clanom saveza... jos nekoliko dana (mozda i do kraja jula) mogu igrati ja... u pocetku ce mi kolega iz saveza biti siter koji ce verovatno igrati vise nego ja, a za posle cemo da vidimo.
Back to top Go down
Sponsored content





Poklanjam nalog Empty
PostSubject: Re: Poklanjam nalog   Poklanjam nalog Icon_minitime

Back to top Go down
 
Poklanjam nalog
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» member group

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
united TITANS forum :: Opšti deo :: Dobrodošli dragi gosti!-
Jump to: